Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse’yi Ziyaret

Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse’yi makamında ziyaret ettiler.

Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kenan Sarı, Öncelikle bizleri makamında kabul ettiği ve agırladıgı için müdür Şükür Köse’ye teşekkür ediyoruz. Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kenan Sarı, “Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüze eğtim öğretime katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Ben ve yedi arkadaşımla birlikte bir yola girdik. İlçemizde gerekli olan Ortahisar Gazeteciler Cemiyetini kurduk. Cemiyeti kurmamızın amacı asla ayrımcılık yapmak için kurmadık. Trabzon Gazeteciler Cemiyeti bizim abi cemiyetimizdir onula abi kardeş gibi birbirimize destek olmak için kurulmuştur.”şeklinde konuştu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, “Öncelikle Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kenan Sarı ve yönetimine bizleri ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum ayrıca bizler için iyidilekleri içinde teşekkür ediyorum. Kedilerine çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum.” şeklide konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir