Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu Ziyaret

Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Kurucu Başkan Kenan Sarı ve kurucu üyeleri Başkan Zorluoğlu’na  Öncelikle  bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz dedi ve Cemiyetin kuruluş amacı hakkında bilgi sundu. Başkan Zorluoğlu’da’’Cemiyetiniz hayırlı olsun, ziyaretiniz için teşekkür ediyorum, bizlerde Trabzon’un sorunlarını biliyoruz 2020 yılının bütçesini yaptık, yapılacak işleri tasarladık yönetimimizi kurduk, artık her birim yapacağı işleri biliyor, bizlerde onları takıp edeceğiz’’ ‘dedi.

Ortahisar Gazeteciler Cemiyet Başkanı Sarı ise Başkan Zorluoğlu’na Bizler basın mensubu olarak sizleri takip ediyoruz.Çalışmalarınız çok güzel gidiyor kurdugunuz kadrolara bakıyoruz tam isabetli atamalar yapıyorsunuz hani derler ya işin ehli bu diye aynen işi ehline veriyorsunuz  buda son atamalarınızdan belli oluyor  başta siz olmak üzere tüm ekibinize başarılar diliyoruz dedi.

Ayrıca görevine yeni atanan Basın Daire Başkanı Selahattin Aydınlı’nın bu göreve atanması tüm basın camiası için çok olumlu bir karar oldugunu tüm camianın sevdiği  bir kişi kendisi tüm bulundugu görevlerde ulusal ve yerel basına her zaman her konuda destek verdiğini biliyoruz  kendisinede sizin nezninizde tekrar hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz dedi.

Daha sonra günün anısına Ortahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı günün anısına cemiyet adına adına Başkan Zorluoğlu’na  plaket taktim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir